tto

Agriverts

agriverts

Website

www.agriverts.com

Mail

agrivertsco@gmail.com

Çalışan Sayısı

-

Agriverts, yapay zeka tabanlı bitki analiz sistemini iç mekanda dikey olan çiftlikler için geliştiriyor. AI algoritması için çok önemli olan verileri biyoteknoloji enstitülerinden ve çözüm ortağı olan kapalı çiftliklerden toplamaktadır. Agriverts Araştırma ve Ziraat mühendisleri, bilim adamı danışmanları ile bu verileri hassas bir şekilde analiz eder. Ayrıca Yazılım geliştirici mühendisler, çiftçiler için bir yapay zeka algoritması ve temel anlaşılır raporlar arabirimi oluşturur. Kapalı alanda dikey tarımın tüm dünyayı değiştireceğine inanıyoruz fakat tek başına değil. AI algoritması ve Agriverts’in Bilim geçmişi aracılığıyla Kapalı Alanda olan Dikey Tarım tüm dünyayı değiştirecek.

Projeler

1-) Ivert Project

Iverts, iç mekan dikey tarım raflarında hareket eden bir mobil görüş sensörüdür. Iverts, büyük veride yapay zeka algoritması aracılığıyla algılar, analiz eder ve geri bildirim mekanizması için bilgi üretir.

2-) HydroLab

Öğrencileri topraksız tarım çeşitleri ve sistemleri hakkında bilgilendiriyor, sürdürülebilirlik konusunda bilinçlendirmelerini sağlıyoruz. Mobil tabanlı topraksız tarım sistemlerimiz, onlara bu yeni tarım sistemlerinde en iyi deneyimleri sunuyor. Aynı zamanda mobil uygulamadaki eğitim modüllerimizle onlara interaktif online deneyim yaşatarak eğitimlerini destekliyoruz.