Yükleniyor Etkinlikler
Deprecated: tribe_get_view 5.13.0 sürümünden berikullanılmayacak! Yerine On version 6.0.0 this function will be removed. Please refer to https://evnt.is/v1-removal for template customization assistance. kullanın. in /home/gtutto/public_html/wp-includes/functions.php on line 5323

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

TÜBİTAK TEYDEB 1505 – Üniversite-Sanayi İşbirliği Destek Programı Bilgi Günü

17 Eylül 2021 @ 10:30 - 12:30 UTC+3

Gebze Teknik Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi ve TÜBİTAK işbirliğiyle 17 Eylül Cuma 2021 Cuma günü saat 10:30’da “TÜBİTAK TEYDEB 1505 – Üniversite-Sanayi İşbirliği Destek Programı Bilgi Günü” adlı çevrimiçi(online) bir eğitim (webinar) düzenlenecektir.

TÜBİTAK TEYDEB 1505 – Üniversite-Sanayi İşbirliği Destek Programıyla, üniversite, araştırma altyapısı, kamu araştırma merkez ve enstitülerindeki bilgi birikimi ve teknolojinin, Türkiye’de yerleşik ve proje sonuçlarını Türkiye’de uygulamayı taahhüt eden kuruluşların ihtiyaçları doğrultusunda, ürüne ya da sürece dönüştürülerek sanayiye aktarılması yoluyla ticarileştirilmesine katkı sağlamak amaçlanmıştır. Programın uygulama esaslarında; Müşteri Kuruluş olarak anılan özel sektör kuruluşu ve Yürütücü Kuruluş olarak anılan üniversite, araştırma altyapısı ya da kamu araştırma merkez ve enstitüsü bir İşbirliği Sözleşmesi imzalayacaktır. Bu sözleşme çerçevesinde Yürütücü Kuruluş tarafından yapılacak; yeni bir ürün üretilmesi, mevcut bir ürünün geliştirilmesi, iyileştirilmesi, ürün kalitesi veya standardının yükseltilmesi veya maliyet düşürücü nitelikte yeni tekniklerin, yeni üretim teknolojilerinin geliştirilmesi projesi TÜBİTAK ve Müşteri Kuruluş tarafından finanse edilecektir.

Eğitim dili Türkçe’dir ve ücretsizdir.

Eğitim için kontenjan sınırı bulunmamaktadır. Eğitimimiz Zoom üzerinden çevirimiçi olarak düzenlenecek olup, Zoom bağlantısı etkinlikten bir gün önce katılımcılarımıza iletilecektir.

Eğitime kayıt zorunludur. Kayıt formu için lütfen tıklayınız.

Bilgilendirme toplantımıza siz değerli paydaşımızın katılımından memnuniyet duyarız.

Eğitim Tarihi : 17 Eylül 2021 Cuma
Eğitim Saati : 10.30
Eğitimin Düzenleneceği Ortam : Zoom
Eğitmen : Hamit Taş
TÜBİTAK Bilimsel Programlar Uzmanı

 

TÜBİTAK TEYDEB 1505 – Üniversite-Sanayi İşbirliği Destek Programı program sayfası için tıklayınız.

TÜBİTAK TEYDEB 1505 – Üniversite-Sanayi İşbirliği Destek Programı Uygulama Esasları için tıklayınız.

Kayıt formu için lütfen tıklayınız.

Detaylar

Tarih:
17 Eylül 2021
Saat:
10:30 - 12:30 UTC+3
Etkinlik Kategori:

Organizatör

GTÜ TTO
Telefon:
02626052437
E-posta:
tto@gtu.edu.tr
Website:
www.gtutto.com